5 wygodnych aplikacji dla WhatsAppa na Androida

fot. abulhussain/CC/flickr

fot. abulhussain/CC/flickr

fot. abulhussain/CC/flickr

Komunikator WhatsApp staje się coraz popularniejszy. Producenci aplikacji mobilnych zadbali więc o „dodatki”, które uczynią go jeszcze wygodniejszym. Przyglądamy się kilku najciekawszym propozycjom.

Tekstowy komunikator WhatsApp, należący już do Facebooka, to oparty na modelu internetowy czat, które systematycznie wypiera komunikację SMS-ową. Warto więc pomyśleć, o jak najwygodniejszym wykorzystaniu jego funkcjonalności poprzez instalację dodatkowych programów. W związku z popularnością WhatsAppa należy oczekiwać, ze swego rodzaju dodatków powstanie znacznie więcej. Należy zatem rozsądnie wybierać spośród szerokiego wachlarza aplikacji i co najważniejsze, żadna aplikacja nie pozwoli na korzystanie z WhatsAppa po roku za darmo. Sugerujemy nie ufać tego typu programom.

Wcleaner

Znajomi przysyłają wam za dużo nagrań audio lub wideo? Posprzątać zbędne pliki pomoże Wcleaner. To zintegrowany z aplikacją WhatsApp program czyszczący, który pomaga zaoszczędzić miejsce w systemie. Możemy więc usunąć zbędne zdjęcia, filmy czy pliki audio nadesłane nam przez znajomych.

Pobierz aplikację

fot. play.google.com

Emojidom smiley i emotikony HD

Jeżeli brakuje wam emotikon w WhatsAppie bądź innym znanym komunikatorze, to warto pomyśleć o aplikacji Emojidom smiley i emtoikony HD. Program oferuje szeroki wybór darmowych naklejek i emotek to wykorzystania w różnych komunikatorach.

Pobierz aplikację.

fot. play.google.com

Bezpieczny czat

Jeśli nie korzystamy z blokady telefonu, a chcemy zablokować WhatsAppa, to polecić należy właśnie aplikację “Bezpieczny czat”. Dostęp jest chroniony z wykorzystaniem klasycznego rozwiązania graficznego znaku.

Pobierz.

fot. play.google.com

Backup Text for WhatsApp

Aplikacja ta służy do przygotowania kopii zapasowej naszych rozmów na WhatsAppie. Dzięki Backup Text for WhatsApp eksportujemy nasz czat do popularnych formatów, np.: .txt, .xls, html. W ten sposób możemy z nich skorzystać na dowolnym urządzeniu bez większych problemów. Pliki można również zapisać w pamięci telefonu, w formie maila lub na karcie pamięci SD.

Pobierz aplikację

fot. play.google.com

WhatStat

Spędzony czas na WhatsAppie oraz statystykę wiadomości w formie graficznego wykresu zaprezentuje aplikacja WhatStat. Jeżeli spędzacie dużo czasu na WhatsAppie i lubicie przeliczać wszystko na cyfry oraz wykresy, to warto skorzystać z tej aplikacji, aby zobaczyć krótkie podsumowanie.

Pobierz aplikację

fot. play.google.com


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.